Ustawienia Konta

W zakładce "Konto" możesz edytować ustawienia konta, zapoznać się ze szczegółami reputacji, zakupić kredyty, oraz zapoznać się z historią wykorzystania kredytów.

Przegląd konta AceSender
Rys. 1 - Podgląd Ustawień konta po zalogowaniu do AceSender

Dane profilowe

Wymagane jest by profil użytkownika był poprawnie wypełniony aktualnymi danymi, które są niezbędne do identyfikacji wysyłającego. Powyższe informacje mogą być użyte w szablonach wiadomości w postaci tagów używanych podczas przeprowadzania wysyłki kampanii. Spis wszystkich tagów wykorzystywanych w szablonach można znaleźć w Opis interfejsu→Tworzenie szablonów.

Aby wypełnić profil należy kliknąć w przycisk "edytuj" znajdujący się w zakładce Twoje Konto.

Zakup kredytów

Zakupu kredytów dokonuje się po zalogowaniu na konto w systemie AceSender, przechodząc do zakładki Konto→Kup Kredyty.

Płatności obsługiwane są przez bezpieczny system szybkich płatności Paylane - zakupione kredyty ważne są rok od daty ostatniego logowania. Nowe Konto ma nałożony dzienny limit wysyłki e-maili. Do momentu pierwszego zasilenia konta możesz wysyłać do 100 maili dziennie.

Historia Płatności

Historię zakupu kredytów możesz łatwo przejrzeć w zakładce Konto→Historia Płatności. Znajduje się tutaj lista wszystkich wystawionych faktur, a każdy wpis opatrzony jest datą wystawienia, numerem faktury, nazwą zakupionej pozycji i kwotą brutto. Dodatkowo zakładka "Historia Płatności" umożliwia szybki podgląd dowolnej faktury, oraz jej wydrukowanie.

Pytania odnośnie wystawionych faktur należy kierować do działu obsługi klienta pod adresem pomoc@acesender.com

Zużycie kredytów

W tej zakładce znajdują się informacje o sposobie wykorzystania posiadanych kredytów przez Twoje konto. Możesz przeglądać wykorzystane kredyty w podziale na miesiące.