Zmiana bramki płatniczej oraz cen pakietów 2020
Poniedziałek 21 grudnia 2020

Informujemy, że 27 grudnia 2020 roku obecna bramka płatnicza PayLane , zostanie zastąpiona przez bramkę płatniczą PayU . Wraz z zmianą pośrednika płatności zostają zmienione odpowiednie zapisy w Regulaminie Serwisu , Polityce Prywatności oraz Umowie Powierzenia Danych .

Dokładny opis zmian Znajdziesz pod poniższymi linkami:

Wraz z zamianą bramki płatniczej od 27 grudnia 2020 roku będzie obowiązywać nowy cennik pakietów. Zostaje zmniejszona wielkość promocji z 40% do 20% na pakiecie.

Nowy cennik można pod poniższym linkiem:

AceSender rozwija się dla Was
Środa 11 listopada 2015

mass mailing - wiadomość testowaJesień w pełni, natura szykuje się do snu zimowego, tymczasem w zespole AceSender nikt nie myśli o odpoczynku. Nieustannie pracujemy nad zwiększeniem funkcjonalności systemu, starając się, aby zadowolił on nawet najbardziej wymagających profesjonalistów. Dziś mamy zaszczyt oddać w Wasze ręce kolejne udogodnienie, które sprawi, że praca z AceSender będzie jeszcze łatwiejsza!

Czytaj więcej
Nowe Zabezpieczenia
Piątek 4 września 2015

Początek zmian2 Września została wgrana i skonfigurowana aktualizacja dzięki, której cała komunikacja w panelu klienta została zabezpiecza certyfikatem SSL, dodatkowo poprawiony został system logowania.

Dodana została możliwość "zapamiętania" sesji. 

Zapraszamy do testowania !:)