Kategorie odbić e-maili
Czwartek 29 stycznia 2015

Przy wysyłaniu setek tysięcy e-maili dziennie zdarza się, że wiadomość nie zostanie dostarczona do odbiorcy. Dzieje się tak z różnych powodów. Dlatego nasz system e-mail marketingowy dostarcza użytkownikowi informacje o kategorii zaistniałego błędu oraz możliwości sprawdzenia do których odbiorców wiadomość nie dotarła.

Czytaj więcej
Nowe narzędzie dla newsletterów
Niedziela 18 stycznia 2015

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu nowe narzędzie do obsługi e-mail marketingu o nazwie AceSender.

AceSender panel zarządzania

AceSender zawiera przyjazne dla użytkownika narzędzia do mass mailingu, które posiada wszystkie niezbędne funkcje za ułamek kosztów tradycyjnych polskich dostawców. Możesz u nas przechować nieograniczoną liczbę odbiorców i projektów szablonów kompletnie za darmo.

AceSender posiada jedne z najtańszych usług e-mail marketingu w swoim rodzaju - zobacz cennik. Jednocześnie zachowujemy wysoką jakość usług. Słuchamy sugestii naszych klientów, dzięki czemu stale rozwijamy nasz produkt.

Nie czekaj, zarejestruj się i wypróbuj nasz serwis za darmo. Na start dajemy 1000 kredytów, co pozwoli wysłać Tobie 1000 wiadomości za darmo.

Jeśli masz pytania lub szukasz pomocy wystarczy zajrzeć na stronę acesender.com/pomoc lub napisać do nas na adres pomoc@acesender.com
Pamiętaj, że nasza sympatyczna obsługa czeka na każdą sugestie z Twojej strony i chętnie służy pomocą.

Zapraszamy również do częstego odwiedzania naszego bloga. Będziemy tu informować o nowych funkcjach.