Kategorie odbić e-maili

Czwartek 29 stycznia 2015 Wróć do bloga

Przy wysyłaniu setek tysięcy e-maili dziennie zdarza się, że wiadomość nie zostanie dostarczona do odbiorcy. Dzieje się tak z różnych powodów. Dlatego nasz system e-mail marketingowy dostarcza użytkownikowi informacje o kategorii zaistniałego błędu oraz możliwości sprawdzenia do których odbiorców wiadomość nie dotarła.

Listę niedostarczonych wiadomości można pobrać przechodząc do raportu i wczytując dziennik aktywności z kategorii "Nie wysłane". Każda z tych wiadomości ma przypisaną kategorię błędu oraz krótki opis. Szczegółowy opis kategorii błędu niedostarczonych wiadomości można znaleźć na tej stronie https://acesender.com/kategorie-bledow-email

Pamiętaj, dzienniki aktywności dla kampanii dostępne są tylko przez 30 dni od dnia jej wysłania. Po tym okresie kopie wiadomości są usuwane z dysku. Spróbuj użyć opcji eksportuj i zapisz dziennik lokalnie na dysku.

Wciąż trwają intensywne pracę nad AceSenderem. Obecnie błędy zgłaszane przez naszych użytkowników naprawiamy na bieżąco w przeciągu godziny. Wszystkim aktywnym użytkownikom dziękujemy za wsparcie i pomoc.